antalya santral karel telefon sistemleri wireless access point erişim noktası kablosuz ağ kurulumu network Arti Iletisim ve Bilisim Sistemleri Antalya Karel Yetkili Bayii Wirelless Sistemler Internet Telefon Santral Telsiz Bilgisayar Ucuz Görüşme Voip Santralci Telefoncu Teknik Servis Web Tasarım Websayfası ikinciel ikinci el laptop antalya notebook netbook monitör lcd kamera alarm cctv güvenlik tasarım kurulum ses barkod sayfasi grafik tasarim ses sistemleri audio görüntülü konuşma araç takip ip over teknik servis destek dvr bnc speed dome box crow speech anakart ram ekran karti harddisk flash online satis cicekci asp script tamir bakim point to point noktadan noktaya erişim el terminalleri led sistemler uydu sistemleri merkezi sistem tesisat kanal döşeme kablo cat5 cat6 artı iletişim kızılötesi ırled irled lens pır dedektör akü enel ups güç kaynağı kva fiber optik sonladırma grid omni anten senao telsiz haberleşme nano station m2 engenius long range wifi panel

Hakkımızda
 
 
 
 
 
 
   

   

 
 
 

 

14 yıllık sektör deneyimine sahip olmasının verdiği avantaj ile 2002 yılında faaliyetine başlayan Etkin İletişim Ltd.Şti. çok kısa zamanda büyük projelere imza atmıştır. Etkin İletişim Ltd.Şti. 2002 tarihinde bünyesine katmış olduğu birçok markanın yanı sıra, iş konusu olarak danışmanlık ve çözüm merkezi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen donanım ve iletişim markaları ile Çözüm Ortaklığına sahip olan Etkin İletişim Ltd.Şti. faaliyet gösterdiği alanlarda hızla büyümekte ve gelişmektedir. 
                                                          

Kurumsal iletişim sistemleri konusunda birçok çözüm üreterek, işletmelerin daha kontrollü haberleşmesini sağlayarak sektörde aranan firma olmuştur. Her türlü altyapı çözümü ve uygulamalarında çok sayıda işletmenin kablolama ve uzak erişimi gibi hizmetleri sunarak bu konuda da çeşitli başarı belgeleri alarak, yoluna devam etmektedir. 

Güvenlik sistemlerinde ise CCTV AHD HDTVI ve IP Kamera sistemleri ile Hırsız alarm sistemleri kurulumu yapmaktayız. Bu sistemler ile mekanların üst düzey güvenliğini sağlayıp, dış etkenlere karşı korunmasını sağlamaktayız. 
                   

Anahtar teslim işleri ile bilişim sektöründe kendini ispatlamıştır. Etkin iletişim Ltd.Şti. voip tabanlı karşılama sistemleri, bilgisayar kontrollü operatör sistemleri, ses kayıt sistemleri ile çözümler sunarak işletmelerin haberleşme yönetim uygulamalarına destek olarak başarılı çalışmalar yapmaktadır.